روکش صندلی بررسی و مقایسه +خرید

راحتی صندلی خودرو مهمترین موضوع برای سرنشینان است. روکش صندلی علاوه بر زیبایی که به خودرو می دهد باعث ایجاد حس خوب و راحتی به سرنشینان می شود.

انولع روکش صندلی

عواملی مثل فرسوده یا کهنه شدن روکش های صندلی یا تغییر دادن شکل و ظاهر فضای داخلی خودرو میتوانند هر کسی را به فکر تعویض این روکش بیاندازد.
این محصولات در انواع زیادی تولید و روانه بازار شده است. اما به طور کلی و بنا به جنس انها ، میتوان این محصولات را به نوع روکش های صندلی چرم و روکش های صندلی پارچه ای تقسیم کرد.

روکش های صندلی به صورت اختصاصی برای خودرو های مختلف مثلا روکش صندلی پراید، روکش صندلی رانا، روکش صندلی پارس روکش صندلی اسپرت تیبا، روکش صندلی اسپرت 206 و روکش صندلی اسپرت سمند تولید شده است.
به جرات شیکترین روکش صندلی، روکش صندلی چرمی هستند.
مدل چرمی این محصول فضای داخلی خودرو را از حالت قدیمی و کلاسیک به حالتی اسپرت و مدرن تبدیل می کند.
یکی دیگر از مزایا نوع چرمی این محصول سهولت و آسانی تمیز کردن آن است. کافیست به وسیله اسپری یا مواد شوینده مخصوص روکش های صندلی، آنها را تمیز کنید.

/cover-seat-car
انواع و رنگ بندی روکش چرم

این محصولات در کیفیت های مختلفی تولید می شود که در هنگام خرید باید به این نکته توجه کنید.
روکش صندلی چرم با کیفیت دارای ماندگاری زیادی است و پوسیدگی و رنگپریدگی در مقابل نور آفتاب عملا برای این محصولات اتفاق نمی افتد.

روکش صندلی چرم برای کسانی که علاقه مند به ست کردن اجزا داخلی خودرو هستند نیز بسیار محبوب است .میتوان این محصولات را با اجزا دیگر خودرو مثل کمربند خودرو، روکش فرمان روکش ترمز دستی و سردنده اسپرت ست کرد.

خرید روکش صندلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *