روکش فرمان بررسی انواع و قیمت+خرید

خرید انواع روکش فذمان

روکش فرمان کاوری برای غربیلک فرمان است که علاوه برسالم نگه داشتن فرمان باعث ایجاد نمایی زیبا در فضای داخلی خودرو می شود.

روکش فرمان اسپرت برای همه خودرو های داخلی و خارجی قابل نصب است. ولی اغلب برای خودروهای داخلی استفاده می شود. زیرا جنس فرمان فابریک خودرو های داخلی عموما تعریفی ندارد و از پلاستیک فشرده با کیفیت پایین ساخته می شود.
این فرمان ها پس از مدتی استفاده دچار ساییدگی می شوند و این امر باعث کم شدن قدرت مانور و کنترل راننده می شود. علاوه بر آن میتوان به پوست دست آسیب بزند.
روکش دور فرمان خوب و باکیفیت همه این مشکلات کاربردی را برطرف میکند. علاوه بر آن به عنوان یک کالای لوکس همه جانبه میتواند ظاهر فضای داخلی خودرو را زیباتر کند.

خرید انواع روکش فذمان

انواع روکش های فرمان

روکش های فرمان در دو نوع کلی روکش فرمان دوختی و روکش فرمان سیلیکونی(روکش فرمان ژله ای )

در بازار یافت میشود. که هر کدام از این دو دسته در طرح های مختلفی مثل روکش فرمان طرح چوب روکش فرمان فانتزی و عروسکی و.. توانسته اند طرفدارانی برای خود جذب کنند.
جنس روکش های فرمان دوختی معمولا از چرم طبیعی چرم مصنوعی است که هرکدام با کیفیت های مختلف در بازار موجود هستند.

در پک روکش های فرمان دوختی غالبا نخ و سوزن مخصوصی قرار دارد که به کمک انها روکش دور غربیلک دوخته می شود و  کاملا روی غربیلک فیکس می شود.
روکش های فرمان سیلیکونی به صورت اماده است و برای نصب آن فقط باید روکش را روی غربیلک جا بیاندازید و نیازی به دوختن آن نیست.

خرید انواع روکش فذمان سایت کاروپکس

جنس این محصولات نیز مانند روکش فرمان دوخنی از چرم طبیعی چرم مصنوعی و پلاستک با کیفیت است.
در هنگام تهیه روکش فرمان حتما دقت کنید کالایی را انتخاب کنید که کیفیت خوبی داشته باشد تا در مقابل عواملی مثل نور افتاب یا ساییده و پوسته پوسته شدن مقاوم باشد.

روکش فرمان اسپرت برای ست کردن اجزا داخلی کابین بسیار مناسب است که میتوانید این محصول را با سردنده اسپرت روکش ترمز دستی و حتی روکش صندلی ست کنید برای مشاهده ست این محصولات میتوایند به صفحه ست چرم لوازم خودرو مراجعه کنید.

خرید روکش فرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *