5 ایده جذاب برای اسپرت کردن چراغ جلو خودرو

چراغ جلو خودرو همیشه به عنوان یکی از مهمترین اجزا برای اسپرت کردن خودرو ذکر می شود و راه های بسیاری برای اسپرت کردن آن وجود دارد.

در ادامه چند مورد از ایده های اسپرت کردن چراغ جلو را برای شما عنوان خواهیم کرد با ما همراه باشید.

چراغ جلو اسپرت

تعویض چراغ جلو فابریک با چراغ جلو اسپرت راحت ترین و بی دردسر ترین روش اسپرت کردن چراغ خودرو است. چراغ جلو های اسپرت در طرح های بسیار گوناگون برای انواع خودرو ها در حال تولید است. مجموعه بسیار متنوعی از این محصولات ساخته شده است و همواره تولیدکنندگان در حال ساخت مدل های جدید و لوکس هستند تا همه کسانی که خواهان تهیه این محصول هستند بتوانند با توجه به سلیقه خود مدل مورد نظرشان را انتخاب کنند.

البته چراغ جلو اسپرت هزینه نسبتا بالایی دارد که برای خودرو های مختلف این هزینه متغیر است.

چراغ اسپرت پراید 131 و 132 و 111 ،چراغ اسپرت سمند، چراغ اسپرت پژو 206 و 405 و چراغ پژو پارس، چراغ اسپرت تیبا و چراغ اسپرت ال نود از محبوبترین چراغ های اسپرت هستند.

چراغ های مولتی کالر هوشمند نسل جدید چراغ های اسپرت هستند. این دسته از محصولات با طرح های زیبا و قابلیت تغییر رنگ تحول بزرگی در صنعت اسپرت خودرو ایجاد کرده اند و برای خودرو های مختلفی طراحی و تولید شده اند.

هدلایت و زنون

استفاده از زنون و هدلایت به جای لامپ فابریکی روشی بسیار آسان برای اسپرت کردن چراغ جلو است.

زنون و هدلایت هم در چراغ جلو فابریک و هم در چراغ اسپرت قابل استفاده هستند. اما توصیه میکنیم که در چراغ جلو اسپرت حتما از هدلایت استفاده کنید. زیرا زنون برخلاف هدلایت گرمای زیادی دارد و باعث خرابی چراغ اسپرت یا خسارت به آن می شود و طول عمر آن را کم میکند.

زنون در انواع بسیار مختلفی تولید می شود. لامپ زنون رنگهای مختلفی دارد که مرسومترین آنها سفید زرد و آبی روشن است. زنون یکی از محبوبترین محصولات بین ماشین بازان است.

هدلایت محصولی جدیدتر نسبت به زنون است. در طراحی هدلایت عیب هایی که زنون دارد برطرف شده است. مثلا هدلایت برخلاف زنون نیاز به شارژ شدن ندارد. از طرف دیگر هدلایت برخلاف زنون گرمای زیادی تولید نمی کند که دلیل آن وجود فن در قسمت پشتی هدلایت است.

چراغ کوچک

استفاده از چراغ کوچک اسپرت یکی دیگر از راه های اسپرت کردن خودرو است. این محصول کوچک می تواند تغییر نسبتا بزرگی در ظاهر خودرو ایجاد کند.

این محصول در رنگ ها مختلفی تولید می شود پس با توجه به سلیقه خود یا رنگ خودرو میتوانید از رنگ  مورد نظر خود بهره ببرید . قدرت نور چراغ کوچک مورد مهمی است که در هنگام خرید باید به آن توجه کنید.

ابرویی چراغ

ابرویی چراغ از پلاستیک با کیفیت برای انواع خودروها تولید می شود. این محصول در رنگ بندی مختلف و متناسب با انواع رنگ خودرو ساخته میشود. ابرویی چراغ تاثیر زیادی در اسپرت کردن چراغ دارد و به همین دلیل علاقمندان زیادی را به خود جذب کرده است. البته نصب بسیار آسان آن هم در محبوب بودنش موثر است.

فلکسیبل چراغ

فلکسیبل چراغ یک نوار نورانی است که قابل نصب در داخل و روی چراغ جلو است. این محصول کاملا انعطاف پذیر است و شما میتوانید هر طور که دوست دارید آن را در چراغ جلو نصب کنید. فلکسیبل ها دو یا چند حالته هستند که با چراغ کوچک و راهنمای چراغ روشن می شوند.

این محصولات در هنگام روشن شدن افکت های مختلفی دارند و چراغ خودرو را کاملا اسپرت می کند.

ایده های اسپرت کردن چراغ جلو بسیار زیاد است. ما در این مقاله سعی داشتیم تا ایده هایی را به شما معرفی کینم تا بتوانید به هزینه معقول و با توجه به سلیقهتان روشی برای اسپرت کردن جراخ خودرو پیدا کنید و محصولاتی را معرفی کردیم که به راحتی قابل تهیه باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *